Ondört Testosteron Katili

Ondört Testosteron Katili

Her güzel kıza bakmaktan bıktınız mı? Sabah erotik rüyalar gördü mü? Hem gündüz hem de gece bu sürekli ereksiyon … Potansiyel ölçek dışına çıktığında, problemlerden kurtulmanın en iyi yolu kandaki testosteron seviyesini düşürmektir. İşte cinsel dürtü hızlı ve etkili bir şekilde azaltacak en iyi yiyecek ve içeceklerin bir listesi:

İşte ürünlerin bir listesi:

1. Büyük tuz

Büyük tuz . Tedbir işe yaramaz. Ve bu hiç yapılmamalıdır çünkü tuz vücudunuzdaki su dengesini düzenlemek için vazgeçilmezdir. Bu bir önemsememek. Hatırlamanız gereken en önemli şey: bilim adamları uzun süredir deneysel olarak yüksek sodyum seviyelerinin testosteron üretimini azalttığını kanıtladılar.

2. Şeker

Bir adam içgüdüsel olarak tatlılara ulaşır. Anlaşılabilir – vücut sperm hareketliliği sağlayan glikoz arıyor. Ancak bal, tatlı meyveler, nişasta açısından zengin sebzelere (örneğin patates) yaslanmaya çalışmayın. Yani libidoyu karıştırıyorsun.

Vücudunuzu aldatın – sadece şeker yiyin. Ayrıca, günde en az 6-8 çay kaşığı. Bu, spermi hareket etme ve sizi sevecen maceralara teşvik etme arzusundan caydırmanın en iyi yoludur.

3. Kahve

Kafein mükemmel testosteronu yok eder. Ama sorun şu ki, kısa bir süre içinde hareket ediyor ve hızla çöküyor. Bu nedenle, miktarı alın – günde üç fincan kahve. Dahası, çözünürden daha iyidir.

Doğal kahve demlerken, çözünebilir maddelerin% 19’undan fazlası suya geçmez. Ancak çözünür üreticiler faydaları hakkında daha fazla düşünürler. Bu nedenle, tahıllardan suda çözünür maddelerin yaklaşık% 50’si tamamen çözeltiye ekstrakte edilir. Başka bir deyişle, gerekli maddelerin% 19’unun serbest bırakılmasından sonra, kahvenin tadı ve aromasından sorumlu olmayan, ancak bu ikame maddesinin asitliğini artıran organik asitler ve diğer maddeler çıkarılmaya başlar. Vücudunuzdaki kadın hormonlarının üretimini uyarırlar ve erkek hormonları inhibe eder.

4. Hormonlu Et

Kadınların bir başka paha biçilmez kaynağı. Kitlesel kazancı hızlandırmak için hayvanlara verildiği bir sır değil. Ticari sığır eti, tavuk ve domuz eti özellikle bununla ünlüdür. Koç ve balık hormonlarını beslemeyin – bu nedenle onları cinsel olarak meşgul bırakın.

5. Kolesterol Ürünleri

Kolesterol hayvansal yağdır. Ana kaynağı yağlı ettir. Onun fazlalığına ihtiyacın var. Gerçek şu ki, bir insan vücudu mikroskobik olarak az testosteron üretir. Ve sentezi için sadece kolesterol kullanılır – ve ayrıca biraz. Hacmini artırın ve kişisel testosteron fabrikanızın çalışmasını bozacağınız garanti edilir.

6 Soya

Kadın cinsiyet hormonunun bitki bazlı analogları olan fitoöstrojenler içerir. Yani, bunlar testosteronun karşısındaki hormonlardır. Küçük dozlarda soya sizin için çalışmaz. Tamamen etle değiştirmek güzel olurdu (yağlı et hariç). Sadece bu durumda, erkek cinsiyet hormonlarının üretimi keskin bir şekilde azalacaktır.

7. Fast food

Mükemmel çözüm! Önceki beş paragrafta listelenen erkeklerde testosteronun tüm azaltıcı üretimi vardır.

8. Yağlı süt

de özellikle doğaldır. Doğal inek östrojeni içerir. Ancak burada ana rol miktarla oynanır. Sizin gibi bir güce sahip böyle kalıcı bir savaşçı için, iyi bir sonuç için günde en az% 3.2 yağ içeriğine sahip en az 1.5 litre süt içmeniz gerekir.

9. Beyaz ekmek ve hamur işleri

Testosteronu azaltan çeşitli faktörler içerir: asitler, maya ve şeker. Ancak siyah ve maya içermeyen beyaz ekmeğe geçmeye çalışmayın – gücü azaltmazsınız.

10. Bitkisel yağ

Soya fasulyesi, mısır ve keten tohumu yağı testosteronda en ciddi şekilde azaltılır. Daha az ölçüde, ayçiçeği. Ancak günde en az 7-8 yemek kaşığı “cajole” yapmanız gerekir. Unutmayın: zeytin ve fındık yağı erkek hormonlarının üretimini azaltmaz.

11. Yumurta

Birçok farklı hormon ve kolesterol içerir. Doğrudan kabuğun altında bulunan mükemmel “yardımcı” toksik protein filmi. Zehirlenmeyi başaramayacak, ancak çocuk taşıma fonksiyonu acı çekecek. Her gün yumurta yemelisin – aksi takdirde testosteronu öldüremezsin.

12. Efervesan içecekler

Efervesan içecekler “gizli” şeker içerir. Tonikler özellikle kinin acılığının arkasına saklandıklarında etkilidir. Güçle mücadelede, şekerin yanı sıra, vücudu dehidrate eden kafein ve diğer susuzluk arttırıcılarla mücadele eder.

13. Füme etler

Duman sıvısı içerirler. Bu testis dokusunda toksik hasara neden olur – vücutta testosteronun% 95’ini üreten bezler. Sıcak füme ürünlerin kısa süre sigaraya maruz kalması nedeniyle size yardımcı olması olası değildir. Soğuk sigara olsun, gücü çok beğenmez.

14. Alkol

Testisler için gerçek zehir. Kan alkol seviyesindeki artışla birlikte testosteron miktarı da azalır. Akşamdan kalmaya neden olabilecek miktarlarda alkol içmek, 12-20 saat içinde hormon seviyesini% 20 oranında azaltır. Böyle bir darbeden, testisler asla tamamen iyileşmez. Ama eğer gücünüzü “iki cepheden” vurmak istiyorsanız, bira için. Alkole ek olarak, fitoöstrojenler – kadın cinsiyet hormonları içerir. Dozu kendiniz seçin, ancak biradaki önlemleri bilmemelisiniz.

Testosteronu artıran gıdalar

OdaklanSığır Eti, Tereyağı, İstiridye, Yağlı Balık, Hindistan Cevizi Yağı, Zeytinyağı, Brezilya Cevizi
Aşırıya kaçmadanKahve, Yoğurt, Peynir, Üzüm, Arı Sütü, Fava Fasulye, Quinoa,
Tavsiye EdilmezSüt, Tahıl, Makarna, Şişelenmiş Su, Konserveler
Unut gitsinKeten Tohumu, Meyan Kökü, Bitkisel Yağlar, Nane, Bira, Soda, Soya, Şeker

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir